Förtroendevalda i Bengtsfors kommun

Linda Höder Stenegren (C)

Kontaktinformation

E-post:
linda.hoder.stenegren@bengtsfors.se

Uppdrag (3 st)

OrganisationUppdragStartSlut
Kommunfullmäktige Ersättare 2018-10-15 2022-10-14
Kommunstyrelsen Ersättare 2021-02-08 2022-12-31
Kommunstyrelsens sociala utskott Ersättare 2021-02-17 2022-12-31