Förtroendevalda i Bengtsfors kommun

Johnny Eliasson (S)

Kontaktinformation

E-post:
johnny.eliasson@bengtsfors.se

Uppdrag (3 st)

OrganisationUppdragStartSlut
Kommunfullmäktige Ledamot 2018-10-15 2022-10-14
Kommunstyrelsen Ersättare 2019-01-01 2022-12-31
Kommunstyrelsens tekniska utskott Ersättare 2019-01-01 2022-12-31