Förtroendevalda i Bengtsfors kommun

Susanne Öhrn (M)

Kontaktinformation

E-post:
susanne.ohrn@bengtsfors.se

Bild på Susanne Öhrn

Uppdrag (9 st)

OrganisationUppdragStartSlut
Dalslands Miljö- och energiförbund Ersättare 2023-01-01 2026-12-31
Folkhälsorådet Ledamot 2023-01-01 2026-12-31
Kommunalt pensionärsråd Vice ordförande 2023-01-01 2026-12-31
Kommunfullmäktige Ledamot 2022-10-15 2026-10-14
Kommunstyrelsen Förste vice ordförande 2023-01-01 2026-12-31
Kommunstyrelsens sociala utskott Ordförande 2023-01-01 2026-12-31
Samordningsförbundet BÅD-ESÅ Ledamot 2023-01-01 2026-12-31
Valberedning Ersättare 2022-10-15 2026-10-14
Valnämnden Vice ordförande 2023-01-01 2026-12-31