Förtroendevalda i Bengtsfors kommun

Carola Qvist (S)

Kontaktinformation

E-post:
carola.qvist@bengtsfors.se

Bild på Carola Qvist

Uppdrag (2 st)

OrganisationUppdragStartSlut
Dalslands Miljö- och energinämnd Ersättare 2019-01-01 2022-12-31
Kommunfullmäktige Ledamot 2020-10-05 2022-10-14