Förtroendevalda i Bengtsfors kommun

Ingegerd Venborg (SD)

Kontaktinformation

E-post:
ingegerd.venborg@bengtsfors.se

Bild på Ingegerd Venborg

Uppdrag (2 st)

OrganisationUppdragStartSlut
Kommunfullmäktige Ersättare 2018-10-15 2022-10-14
Valnämnden Ledamot 2019-01-01 2022-12-31