Förtroendevalda i Bengtsfors kommun

Daniel Karlsson (S)

Kontaktinformation

E-post:
daniel.karlsson@bengtsfors.se

Bild på Daniel Karlsson

Uppdrag (3 st)

OrganisationUppdragStartSlut
Kommunfullmäktige Ledamot 2022-10-15 2026-10-14
Myndighetsnämnden Ersättare 2023-01-01 2026-12-31
Valberedning Ersättare 2022-10-15 2026-10-14