Förtroendevalda i Bengtsfors kommun

Jan Leander (L)

Kontaktinformation

E-post:
jan.leander@bengtsfors.se

Bild på Jan Leander

Uppdrag (3 st)

OrganisationUppdragStartSlut
Kommunfullmäktige Ersättare 2018-10-15 2022-10-14
Kommunstyrelsen Ersättare 2019-01-01 2022-12-31
Valberedning Ersättare 2018-10-15 2022-10-14