Förtroendevalda i Bengtsfors kommun

Kjell Johansson (M)

Kontaktinformation

E-post:
kjell.johansson@bengtsfors.se

Bild på Kjell Johansson

Uppdrag (2 st)

OrganisationUppdragStartSlut
Dalslands Miljö- och energinämnd Ledamot 2023-01-01 2026-12-31
Kommunfullmäktige Ersättare 2022-10-15 2026-10-14