Förtroendevalda i Bengtsfors kommun

Kåre Karlsson (C)

Kontaktinformation

E-post:
kare.karlsson@bengtsfors.se

Bild på Kåre Karlsson

Uppdrag (5 st)

OrganisationUppdragStartSlut
Kommunfullmäktige Ledamot 2018-10-15 2022-10-14
Kommunfullmäktigeberedning - demokratiberedning Ordförande 2019-01-01 2022-12-31
Kommunstyrelsen Ledamot 2021-02-08 2022-12-31
Kommunstyrelsens sociala utskott Ordförande 2021-02-17 2022-12-31
Kommunstyrelsens tekniska utskott Ledamot 2019-01-01 2022-12-31