Förtroendevalda i Bengtsfors kommun

Stein Begby (S)

Kontaktinformation

E-post:
stein.begby@bengtsfors.se

Uppdrag (4 st)

OrganisationUppdragStartSlut
Folkhälsorådet Ersättare 2019-05-08 2022-12-31
Kommunstyrelsen Ledamot 2021-03-08 2022-12-31
Kommunstyrelsens sociala utskott Ersättare 2019-01-01 2022-12-31
Kommunstyrelsens utbildningsutskott Vice ordförande 2019-05-08 2022-12-31