Förtroendevalda i Bengtsfors kommun

Christina Lundqvist (S)

Kontaktinformation

E-post:
christina.lundqvist@bengtsfors.se

Bild på Christina Lundqvist

Uppdrag (8 st)

OrganisationUppdragStartSlut
Bengtsfors Energi AB Ledamot 2019-05-27 2022-12-31
Bengtsfors Energi Nät AB Ledamot 2019-05-27 2022-12-31
Bengtsforshus AB Ledamot 2019-06-18 2022-12-31
Dalslands Miljö- och energiförbund Ersättare 2019-01-01 2022-12-31
Folkhälsorådet Ersättare 2019-01-01 2022-12-31
Kommunfullmäktige Ledamot 2018-10-15 2022-10-14
Kommunstyrelsen Ledamot 2019-01-01 2022-12-31
Kommunstyrelsens tekniska utskott Förste vice ordförande 2019-01-01 2022-12-31