Förtroendevalda i Bengtsfors kommun

Torill Stjerndahl (S)

Kontaktinformation

E-post:
torill.stjerndahl@bengtsfors.se

Bild på Torill Stjerndahl

Uppdrag (3 st)

OrganisationUppdragStartSlut
Kommunfullmäktige Ledamot 2018-10-15 2022-10-14
Kommunfullmäktigeberedning - demokratiberedning Vice ordförande 2019-01-01 2022-12-31
Valnämnden Ledamot 2019-01-01 2022-12-31