Förtroendevalda i Bengtsfors kommun

Britt-Inger Sandström (SD)

Kontaktinformation

E-post:
britt-inger.sandstrom@bengtsfors.se

Bild på Britt-Inger Sandström

Uppdrag (5 st)

OrganisationUppdragStartSlut
Folkhälsorådet Ersättare 2023-01-01 2026-12-31
Kommunfullmäktige Ledamot 2022-10-15 2026-10-14
Kommunfullmäktigeberedning - demokratiberedning Ersättare 2023-01-01 2026-12-31
Kommunstyrelsen Ledamot 2023-01-01 2026-12-31
Kommunstyrelsens sociala utskott Ersättare 2023-01-01 2026-12-31