Förtroendevalda i Bengtsfors kommun

Annette Ternstedt (V)

Kontaktinformation

E-post:
anette.ternstedt@bengtsfors.se

Bild på Annette Ternstedt

Uppdrag (3 st)

OrganisationUppdragStartSlut
Folkhälsorådet Ordförande 2023-01-01 2026-12-31
Kommunfullmäktige Ledamot 2022-10-15 2026-10-14
Kommunstyrelsen Ersättare 2023-01-01 2026-12-31