Förtroendevalda i Bengtsfors kommun

Jerker Johansson (C)

Kontaktinformation

E-post:
jerker.johansson@bengtsfors.se

Uppdrag (5 st)

OrganisationUppdragStartSlut
Kommunalt pensionärsråd Ordförande 2019-01-01 2022-12-31
Kommunfullmäktige Ålderspresident KF 2018-10-15 2022-10-14
Kommunstyrelsen Ersättare 2019-01-01 2022-12-31
Kommunstyrelsens tekniska utskott Ersättare 2019-01-01 2022-12-31
Valberedning Ersättare 2018-10-15 2022-10-14