Förtroendevalda i Bengtsfors kommun

Krister Stensson (M)

Kontaktinformation

E-post:
krister.stensson@bengtsfors.se

Bild på Krister Stensson

Uppdrag (2 st)

OrganisationUppdragStartSlut
Kommunfullmäktige Ledamot 2022-10-15 2026-10-14
Valnämnden Ersättare 2023-01-01 2026-12-31