Förtroendevalda i Bengtsfors kommun

Jenny Svensson (S)

Kontaktinformation

E-post:
jenny.svensson2@bengtsfors.se

Bild på Jenny Svensson

Uppdrag (6 st)

OrganisationUppdragStartSlut
Dalslands Miljö- och energiförbund Ersättare 2023-01-01 2026-12-31
Folkhälsorådet Ersättare 2023-01-01 2026-12-31
Kommunfullmäktige Ledamot 2022-10-15 2026-10-14
Kommunstyrelsen Ledamot 2023-01-01 2026-12-31
Kommunstyrelsens allmänna utskott Ersättare 2023-01-01 2026-12-31
Krisledningsnämnd Ersättare 2023-01-01 2026-12-31